Tommy Hilfiger

Yaşam tarzını yansıtan tasarımların markası;

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger, 1985'te kendi ismiyle aynı olan markayı piyasaya sürdüğünden beri, klasik Amerikan havalı stilinin öncüsü olarak, dünya çapında ün kazandı. İkonik pop kültüründen ilham alan tasarımcı ve markası, gelenekleri yıkmak ve bireyselliği kutlamak için sürekli yenilenen bir vizyonla hareket etmektedir. Tarzı erkekler için hazır giyim ile başlamıştı. Ancak daha sonra kadın giyim, gözlük, güneş gözlüğü, koku ve diğer birçok aksesuara doğru genişledi.

1990'larda Tommy Hilfiger markası, kendine özgü rahat giysilerden oluşan gardıroplarıyla en önde gelen Amerikan markalarından biriydi. Şimdi, çeyrek asırdan fazla bir süre sonra, “Koleksiyonumuzun temelleri olan özel dikim ve spor kıyafetleri alıp, yeni ve heyecan verici bir şey yaratmak için bir karıştırıcıya koyuyorum” diye markayı ifade eden Tommy Hilfiger, inançlarını uygulamaya devam ediyor. Bugün, Hilfiger'ın Baş Tasarımcı olarak rehberliği, vizyonu ve liderliği altında TOMMY HILFIGER, genç ruhunu dünya çapındaki tüketicilerle paylaşan, dünyanın en tanınmış yaşam tarzı markalarından biridir.

Tommy Hilfiger güneş gözlüğü koleksiyonu da onun felsefesini ortaya koyuyor. 1990'ların sonunda, Tommy Hilfiger tasarımları hip hopçuların yanı sıra hazırlıklar tarafından da giyiliyordu. Hip hop sanatçıları, özellikle Snoop Dogg, Saturday Night Live'daki görünümü sırasında bir Tommy Hilfiger sweatshirt giydikten sonra, markayla ilgilenmeye başladı. Kıyafetler, genellikle müzik endüstrisiyle bağlantılı olarak da ilerliyor ve örneğin yıllar boyunca Sheryl Crow, Britney Spears ve Lenny Kravitz gibi birçok etkinliğe sponsor oldu.

2005 yılında CBS , yarışmacıların Tommy Hilfiger ile bir tasarım işinde yer aldığı “The Cut” adlı bir realite şovu başlattı. Ancak 2006'da Tommy Hilfiger şirketini 1,6 milyar dolara özel bir yatırım şirketine sattı, ancak Tommy şirketin ana tasarımcısı olmaya devam ediyor, hatta tüm tasarım ekiplerini yönetiyor.

Son olarak da Safilo'nun portföyündeki lisanslı markalardan biri olan ve gözlük tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünya lideri olan TOMMY HILFIGER, eko-sürdürülebilir gözlük koleksiyonlarında ECONYL® rejenere naylona sahiptir. Tommy Jeans gözlük koleksiyonu, ECONYL® rejenere naylondan yapılmış stilleri içeren ilk koleksiyondur.

Tommy Hilfiger
₺3.562,50 KDV Dahil
₺3.037,50 KDV Dahil
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR