İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI


www.opmar.com.tr internet sitesi Derigo ve Opmar Optik Tic. A.Ş. (“Opmar Optik”)’ne ait olup yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen İnternet Sitesini kullanmayınız. İnternet Sitesi’ni kullanarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
 
www.opmar.com.tr internet sitesindeki tüm dokümanlar Opmar Optik’in mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz, sosyal ağ ve benzeri mecralarda paylaşabilirsiniz.
 
www.opmar.com.tr internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, www.opmar.com.tr internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 
İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Opmar Optik’in ve/veya www.opmar.com.tr internet sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Opmar Optik’in yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Opmar Optik’in, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
 
www.opmar.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde Opmar Optik  tarafından garanti edilmemektedir.
 
www.opmar.com.tr internet sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir internet sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Opmar Optik’in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Opmar Optik hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.
 
www.opmar.com.tr internet sitesine girmekle yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR