2000 yılından beri faaliyette olan Opmar Optik adlı şirketimiz Perakende Optik ve Güneş gözlüğü satışlarında Türkiye’nin öncü firmalardandır. Opmar Optik motivasyonun, sorumluluğun, ciddiyetin ve eğlencenin olduğu, tüm çalışanlarına değer veren, ekip çalışması ile birlikte başarıların katlandığı, stratejilerle hedeflere daha hızlı ulaşarak daha verimli çalışma imkânı sunan bir firmadır.

Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz. Çalışanlarımızın görevlerini en iyi şekilde yerine getirilebilmesi için onlara gerekli eğitim, deneyim ve en iyi çalışma olanaklarını sunmaya özen gösteriyoruz. Nitelikli insan kaynağının şirketin mevcut ürün ve hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde oluşturulması, yürütülmesi ve geliştirilmesinde önemli bir rolü olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda, Opmar Optik ‘i en iyi şekilde temsil edecek, çalışkan, şirketi daha ileriye götürecek takım arkadaşlarını Opmar Optik ailesine bekliyoruz.

Size uygun işe alım süreçleri için bu sayfadaki iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Dilerseniz web sitemiz üzerinden başvuru yaparak, dilerseniz [email protected] adlı mail adresimize Cv’nizi göndererek iş başvurunuzu yapabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR