Primadonna

PRIMADONNA

Eşsiz bir zerafet örneği olan Primadonna'nın çok değerli koleksiyonunda, modanın alfabesi yeniden yazılıyor.

Feminen, fark edilen ve stil sahibi her kadının hayali olan tasarımları, geniş bir yelpazede sunan Primadonna, güneş gözlükleri koleksiyonunda lüks ve estetik çizgilerin izlerini taşıyor.

Gözlük modasının kalbinin attığı İtalya'da tasarlanmakta olan Primadonna gözlükleri; ürünlerinde modern ve kaliteli materyalleri; elegan, çağdaş ve trend tasarımlar ile birleştirip muhteşem gözlükleri piyasaya sunuyor.

Teknoloji ve estetiğin mükemmel birleşimini yansıtan ve gözlükte modanın yeni sözcüsü olan Primadonna; modayı, renkleri, trendleri ve tasarımları belirleyen önemli bir rol oynuyor. Trendi belirleme konusunda iddialı olan markanın her modeli, kendinden uzun süre konuşturacağa benziyor.

Modayı ve trendleri takip eden, her zaman kaliteyi ön planda tutan, tarz sahibi, özgüvenli, şık kadınların tercihi Primadonna güneş gözlükleri, muhteşem koleksiyonlarıyla stil sahiplerine sesleniyor.

Sofistike detaylara, ışıltılı ve kendine özgü çizgilere sahip Primadonna koleksiyonu, mücevher niteliğinde gözlüklerden oluşuyor

Primadonna
1 2 3 ... 5 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR