Porsche Design

PORSCHE DESIGN

Porsche Design Studio, Profesör Ferdinand Alexander Porsche tarafından, 1972'de Almanya Stuttgart'ta kuruldu. Profesör Alexander, "911 Porsche" modelinin tasarımcısı olan dedesinden bayrağı devir alarak, markayı geleceğe taşıdı.

Porsche Design, bir marka yelpazesi oldu ve saatten gözlüğe, aksesuardan ev eşyalarına, kırtasiye malzemelerinden endüstriyel ürünlere kadar, kendi kulvarlarında klasik olan tasarımlar yaratmıştır.

Kaliteyi ön planda tutan kadın ve erkeğin tercihi olan Porsche Design, tüm ürünlerinde teknoloji ve estetiği mükemmel şekilde birleştirmiştir. Gözlük koleksiyonlarında özellikle hafif ve mükemmel malzemeleri, ergonomik detayları, teknolojik tasarımları ve seçkin çizgileri ön planda tutarak çağdaş tasarımın öncüsü olmuştur.

Dünyaca ünlü starların da vazgeçilmezi olan Porsche Design, koleksiyonlarında, markayı vazgeçilmez kılan fonksiyonelliğinden ve estetik detaylarından ödün vermemiştir. Bir Alman klasiği olan Porsche Design, yıllardır tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan olmuştur. Sanat eseri niteliğindeki işçilikleriyle, gözlük modasında teknoloji ve estetiğin uyumunu ortaya koyan bir ikon haline gelmiştir.

Porsche Design
₺10.045,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR