Police

POLICE

Police, De Rigo Grubu'nun kendi markası olarak İtalya'da 1983'te fark edilmek ve fark yaratmak isteyenler için üretilmeye başlandı ve büyük yankılar uyandırdı. Tüm zamanlara seslenen tarzı, özgünlüğü ile modern yaşamın elçisi olmak, Police gözlüklerinin temel değerleri oldu.

Yenilikçi tasarımlarını, klasiklerle harmanlayan koleksiyonlarında, markanın güçlü ruhunu hissettiren Police, kişiliğinden ödün vermeksizin modanın ötesine geçmeye devam ediyor. Bu yıllar içinde, Police'in marka elçisi olarak ; Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas ve Türkiye'de de mega star Tarkan yer aldı. Son yıllarda da profesyonel olduğu alanda dünyaca ünlü başarılara imza atmış olan futbol yıldızı Neymar JR. Police'in marka elçiliği yapmaktadır.

Yenilikçi teknolojisi, gözlük modasına ilham veren tasarımları, olağanüstü ürün kalitesi ile stil sahibi moda tutkunlarının vazgeçilmez markası olan Police, güçlü kişilik yansımasıyla yaşamın her alanında kullanılabilecek bir yaşam markası olmaya devam ediyor.

Gözlükte güneş, optik ve çocuk koleksiyonlarıyla başarılı bir grafik çizerek büyümeye devam ederken; bu yolda marka, parfüm, saat, mücevherat ve deri eşya gibi yaşam tarzını temsil eden geniş bir moda aksesuarları grubunu da markasına kattı.

Trendleri takip eden Police ürünleri; şimdi 80'den fazla ülkede, tüm büyük şehirlerde marka takipçilerine ulaşıyor. Genç ve daima genç kalan, modern, modayı takip eden, kişilikli, yaşam dolu, dinamik ve metropolitan yaşam tarzını benimseyenlere sesleniyor.

Police
₺3.400,60 KDV Dahil
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR