Chopard

CHOPARD

Göz kamaştıran koleksiyonların hikayesi, yetenekli bir sanatçı olan Louis Ulysse Chopard'ın, Cenevre'de atölyesini kurmasıyla 1860'da başladı. Önce yalnızca saat yapımı ile başlayan bu başarılı maraton, daha sonra 1963'te Almanya'da saat yapımcıları ve kuyumcularının hanedanının torunu olan Karl Scheufele tarafından devralındı. Chopard markasının çarpıcı gelişmesi bundan sonra yaşandı.

Chopard'ın gözlük koleksiyonları, İsviçre'nin yüksek teknolojisi ve ustalarının uzmanlığı ile İtalya'nın mükemmel tasarımlarının eşsiz bir kombinasyonudur. Ağırlıklı olarak mücevher, saat, aksesuar, parfüm ve gözlükten oluşan ürünlerinin en önemli özellikleri; özgünlük, yaratıcılık, doruklarda yaşanan teknik ustalık, mükemmel işçilik ve benzersiz tasarımlarıdır.

Chopard, detaylara gösterdiği titizlikle, seçkin ve zarif tasarımlarıyla; benzersiz kaliteye sahip, muhteşem gözlükleriyle; göz kamaştırmayı seven, lüks tutkunlarının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Klasik ama ışıltılı, sofistike ve farklı detayları içeren, güçlü kişilik yansıması olan, paha biçilmez güzellikte ürünleri ortaya çıkartıyor.

Kadın ve erkek gözlük koleksiyonlarıyla her biri mücevher niteliğinde eşsiz ürünler sunarken, yaratıcılık konusunda da rakiplerinin hayli önünde yer alıyor. Lüks marka tutkunlarının isteklerini karşılayan koleksiyonlarının her biri, adeta mücevher ışıltısıyla parlıyor.

Chopard
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR