DAVID BECKHAM

"Kendi stil yolculuğum; bana sadeliğin gücünü, detay ve işçiliğin önemini öğretti" David Beckham

DAVID BECKHAM

David Beckham, en iyi malzemelerden yapılmış zamansız çerçevelerden oluşan bir koleksiyonun küratörlüğünü yaptı. Onun titiz zevki ve detaylara gösterdiği özen; olağanüstü bir çağdaş estetiği, geleneksel işçilikle bir araya getirdi. Marka, Beckham’ın vizyonunu ve kalite anlayışını yansıtmaktadır.

İkonik ayrıntılar, David Beckham markasını oluşturan temel taşlardır.

Bunların ilki; tılsım… Tüm güneş gözlükleri ve optik çerçeveleri süsleyen koleksiyonun imza detayıdır tılsım. Gücün, korumanın ve özgürlüğün sembolü olan bir kuşun kanatlarından ilham alır.

Diğeri ise monogramdır. DB monogramı, benzersiz kalite ve stilin ayırt edici özelliğidir. Baş harfleri lazer teknolojisi kullanılarak güneş gözlüklerinin sol camına ve tüm çerçevelerin uçlarına ustaca işlenmiştir.

Markanın imzası ise, tüm güneş gözlüklerinde ve optik çerçevelerde çoğu zaman sapların içinde görülebilen bir imza logo şeklinde işlenmiştir.

Beckham stili, ilhamını David Beckham'ın motosiklet tutkusundan alır ve modern, erkeksi estetiği işlevsellikle birleştirir. Kişisel ve iş seyahatlerinde görünümlerini tamamlamak için en şık ama konforlu aksesuarları arayan yeni nesil maceracılar için tasarlanmıştır. Seyahat hayallerinden ilham alan, takması kolay ancak inkar edilemez derecede havalı olan koleksiyonlar, günlük maceracıların ihtiyaçlarını karşılamak için de tasarlanmıştır. David dünyayı dolaşmak için çok zaman harcadığından ve mükemmel bir güneş gözlüğü olmadan gezmeyi hayal bile edemediği için, koleksiyonun olmazsa olmaz seyahat aksesuarına sahip olmasıyı gerçekten istemiştir.

David'in her koleksiyonu, DB imzası ayrıntılarıyla yaratılıyor. Polarize, fotokromatik, turuncu renkli, mineral ve mavi blok olanlar dahil olmak üzere özel lenslere sahip fonksiyonel ancak muhteşem şıklıkta çerçeveler ortaya çıktı. Güneş gözlüklerini olmazsa olmaz aksesuar sektöründe Beckham koleksiyonu, benzersiz bir gözlüğe sahip olmak isteyenler için yaratılmıştır. Turuncu renkli olan, her koşulda kristal netliğinde görüş sağlayan ve aynı zamanda şık olan Motosiklet güneş gözlükleri, imza özelliğini de temsil eder.

İtalya'nın önde gelen lüks gözlük üreticileri Safilo ile işbirliği içinde oluşturulan Eyewear by David Beckham, özünü en iyi malzemelerde, ayrıntılara gösterilen en yüksek özende ve İtalyan tasarımının en yüksek kalitesinde bulmaktadır.

DAVID BECKHAM
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR